Oferta firmy - interfejsy samochodowe, zestawy diagnostyczne

Czasy w których samochody były prostymi maszynami odeszły już dawno do przeszłości. Obecnie każdy samochód naszpikowany jest różnego rodzaju elektroniką która nie tylko jest odpowiedzialna za prawidłowe funkcjonowanie podzespołów pojazdu ale ma również pomagać kierowcy w coraz to bardziej komfortowym podróżowaniu.

Aby jednak móc kontrolować i sprawdzać jak sprawują się wszystkie podzespoły elektroniczne w danym pojeździe potrzebne są specjalistyczne zestawy diagnostyczne. Umożliwiają one zarządzanie najważniejszymi aspektami pracy danego pojazdu. Począwszy od sterowania pracą silnika, urządzeń wewnętrznych oraz różnych systemów bezpieczeństwa aż po systemy związane z prowadzeniem pojazdu. Mając te informacje na uwadze nawet najbardziej doświadczony mechanik nic nie będzie mógł zdziałać bez odpowiednich narzędzi. Interfejsy samochodowe umożliwiające odczyt i kalibrację różnych parametrów pojazdów są więc absolutnie konieczne w obecnych czasach.

Miejmy zatem na uwadze, że przy obecnym stopniu rozwoju motoryzacji nawet proste czynności serwisowe jak wymiana oleju czy też klocków hamulcowych muszą wykorzystać interfejsy diagnostyczne i drzemiący w nich potencjał.

Czytaj dalej

Samochodowe testery diagnostyczne

Warto mieć również na uwadze, że urządzenia diagnostyczne okazują się przydatne nie tylko podczas serwisowania pojazdów ale też podczas zakupu używanego samochodu. Należy zawsze pamiętać, że do zapewnień sprzedawcy o nienagannym stanie pojazdu trzeba zawsze podchodzić z olbrzymim dystansem. Aby mieć pewność, że pojazd jest w pełni sprawny warto wykorzystać odpowiednie testery samochodowe. Dzięki nim dowiemy się o możliwych nieprawidłowościach które nie będą widzialne na pierwszy rzut oka. Wystarczy podpiąć urządzenie diagnostyczne przy użyciu specjalnego gniazda do badanego pojazdu i obserwować wyniki analizy na ekranie komputera.

W chwili obecnej samochodowe testery są na tyle rozbudowane iż umożliwiają sprawdzenie bardzo wielu parametrów badanego pojazdu. Można zatem pokusić się przy ich użyciu o wykrycie błędów systemu samochodowego, odczyt danych z czujników, resetowanie ustawień i przeglądów, kalibrację oraz stymulowanie różnych podzespołów do określonych działań.


Profesjonalne zestawy do kompleksowej diagnostyki pojazdów

Oferujemy pełną gamę zestawów diagnostycznych do aut, maszyn rolniczych oraz pojazdów budowlanych. Dostępne produkty odznaczają się precyzją pomiarów, solidnością wykonania oraz bogatą funkcjonalnością, którą można rozszerzyć o dodatkowe moduły. Nasze zestawy wyposażone są w wysokiej jakości komponenty i najnowsze rozwiązania technologiczne.

Dostarczamy interfejsy diagnostyczne do pojazdów wszystkich najpopularniejszych na rynku marek, takich jak Mercedes Benz, Isuzu, Ford, Denso, Iveco, Renault, Man i wielu innych. 

Zestawy diagnostyczne do aut pozwalają na wykonywanie odczytów, testów, kalibracji oraz umożliwiają przeglądanie podręczników serwisowych. Zawierają również bazy danych z prawidłowymi wartościami, dzięki czemu można szybko porównać otrzymane wyniki z normą. Obsługa zestawów diagnostycznych do samochodów jest intuicyjna, nie wymaga wielogodzinnego szkolenia. Z naszych urządzeń korzystają przede wszystkim warsztaty samochodowe.

Każdy zestaw diagnostyczny do auta, zanim trafi do naszego katalogu, przechodzi szereg testów u producenta, które gwarantują jego sprawność i długowieczność. Wprowadzona przez wytwórców rygorystyczna polityka jakości sprawia, że do klientów docierają wyłącznie urządzenia o wysokim poziomie niezawodności. Wszystkie zestawy objęte są gwarancją. Oferujemy również kompleksowe wsparcie techniczne związane z właściwym użytkowaniem naszych produktów, ich kompatybilnością, optymalizacją .

Precyzyjne urządzenia diagnostyczne

Przy pomocy naszych zestawów diagnostycznych do aut można przeprowadzić wyjątkowo dokładne i obiektywne pomiary oraz sprawdzić ich zgodność z oczekiwanymi wartościami. Pozwala to nie tylko szybko zlokalizować przyczynę usterki, ale również sprawdzić, czemu silnik działa mniej wydajnie, niż powinien.

Wszystkie znajdujące się w samochodach komponenty z każdym rokiem stają się coraz bardziej złożone, a ich możliwości wzrastają. Wymaga to tworzenia coraz lepszych urządzeń diagnostycznych, które będą w stanie monitorować ich działanie i umożliwią wprowadzanie niezbędnych modyfikacji. Nowoczesne zestawy diagnostyczne do samochodów ułatwiają to zadanie na wielu płaszczyznach. Można je podłączyć do komputera w warsztacie, ale również do przenośnego, niewielkiego laptopa, co pozwoli na pracę w dowolnie wybranym miejscu. Budowa urządzeń jest kompaktowa, łatwo je zabrać ze sobą. Za pomocą rozmaitych kabli i przejściówek skomunikują się z różnego rodzaju gadżetami, takimi jak smartfony czy tablety. Wybrane zestawy diagnostyczne do samochodów oferują łączność Wi-Fi. Większość z nich wspiera polski język, a wszystkie obsługują angielski.

Co ważne, zestawy diagnostyczne do aut pozwalają na zbieranie i zapamiętywanie danych, a także ich wydrukowanie – dzięki czemu późniejsza dogłębna analiza stanie się wyjątkowo łatwa. Specjalistyczne oprogramowanie do pojazdów konkretnych marek zaprojektowane jest w taki sposób, aby wspomagało rozwiązywanie skomplikowanych problemów pojawiających się podczas użytkowania maszyn.

Nowoczesne rozwiązania dla branży motoryzacyjnej

Asortyment zestawów diagnostycznych do samochodów przygotowaliśmy z myślą o szerokim gronie klientów. Posiadamy urządzenia do konkretnych rodzajów maszyn i marek. Uwzględniamy możliwości finansowe naszych klientów, wprowadzając do oferty produkty odznaczające się znakomitym stosunkiem jakości do ceny. Zakupione towary wysyłamy kurierem – na terenie kraju dostawa zawsze jest darmowa. Zamówienia realizujemy najszybciej, jak to tylko możliwe. Dzięki rozległej sieci powiązań biznesowych możemy zapewnić płynność dostaw.

Każdy zestaw diagnostyczny do auta sprzedawany w naszym sklepie jest szczegółowo opisany – zamieszczamy informacje o wspieranych markach, dostępnych narzędziach, modelach pojazdów, obsługiwanym oprogramowaniu czy możliwościach rozbudowy.

Dokładamy starań, aby interfejs naszego sklepu był w jak największym stopniu przyjazny i zapewniał pozytywne doświadczenie. Cenę zestawu diagnostycznego do auta można wyświetlić w złotówkach bądź w euro. W zakładce nowości prezentujemy dopiero co dodane do oferty artykuły.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego w godzinach pracy biura bądź wysłania maila lub skorzystania ze znajdującego się na stronie formularza w przypadku posiadania jakichkolwiek pytań dotyczących konkretnego zestawu diagnostycznego do auta, terminu realizacji czy większych zamówień. Nasi konsultanci z pewnością udzielą wyczerpujących informacji.

Jeżeli nie wiesz, czy dane urządzenie będzie współpracowało z Twoim pojazdem, systemem operacyjnym lub komputerem, napisz do nas, znajdziemy optymalne rozwiązanie dopasowane do Twojego środowiska pracy. Jesteśmy również dostępni na Skypie.

Zapraszamy do przeglądania znajdującej się na stronie oferty i składania zamówień. Z naszymi urządzeniami zyskasz pewność, że Twój pojazd działa sprawnie, a w przypadku wykrycia usterek, szybko je usuniesz.Potrzebujesz pomocy?
napisz: sklep@interdiag.pl
Lub skorzystaj z formularza

Wypełnij formularz