Nowoczesny interfejs diagnostyczny DAF

Posiadamy w ofercie nowoczesny, kompletny interfejs diagnostyczny DAF przeznaczony do samochodów ciężarowych oraz innych maszyn tej marki. Prosta obsługa i łatwa konfiguracja sprawiają, że urządzenie to będzie niezastąpionym narzędziem w profesjonalnych warsztatach i wszędzie tam, gdzie wykonywana jest diagnostyka DAF.

Czytaj więcej

Do każdego zestawu dołączane jest oprogramowanie w najnowszej wersji, wspierające język polski. Dysponujący tym sprzętem profesjonalista jest w stanie zamienić spełniającego minimalne wymagania laptopa bądź peceta w dokładny komputer diagnostyczny DAF, zdolny wykryć nawet najdrobniejszą nieprawidłowość w działaniu pojazdu czy maszyny. W przypadku awarii zasilania interfejs automatycznie zaczyna korzystać z wbudowanej baterii.

Interfejs daje użytkownikowi rozbudowane możliwości, wśród których znajduje się m.in.:

  • uruchamianie poszczególnych komponentów w celu przeprowadzenia testu,
  • kalibracja wybranych systemów,
  • tworzenie kopii konfiguracji sterowników,
  • odczyt, zapisywanie oraz kasowanie pojawiających się kodów błędów,
  • odblokowywanie funkcji i dezaktywacja ograniczników.

Wraz z interfejsem użytkownik otrzymuje również instrukcję obsługi oraz kable niezbędne do połączenia z komputerem.

Profesjonalne testery diagnostyczne DAF

Program diagnostyczny DAF, w zależności od wybrania konkretnego sterownika, pozwala na zdiagnozowanie bardzo szczegółowych parametrów pracy konkretnych komponentów. Użytkownik ma możliwość sprawdzenia m.in. prędkości obrotowej silnika, statusu układu paliwowego, położenia przepustnicy TPS, stanu zużycia cylindrów oraz wskazań przepływomierza.

Wszystkie odczytane informacje można w łatwy sposób zapisać w pliku i przeprowadzić dokładną analizę w późniejszym terminie. Tester diagnostyczny DAF pozwala na zdiagnozowanie tachografu, retardera, deski rozdzielczej, układu kierowniczego, systemu hamulcowego, systemu uzdatniania spalin i wielu innych elementów. Zakres funkcjonalności zależy od badanej maszyny.

Interfejsy dedykowane do DAF są o wiele skuteczniejsze niż testery uniwersalne do wszystkich marek, ponieważ te ostatnie nie oferują zaawansowanej funkcjonalności, jaką posiadają urządzenia przeznaczone do diagnostyki maszyn konkretnych producentów.

Dysponujemy również akcesoriami dodatkowymi, takimi jak laptop Panasonic czy specjalistyczny kalkulator, które można zamówić wraz z interfejsem diagnostycznym. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania bądź potrzebujesz wsparcia technicznego, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zapraszamy do współpracy.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Interfejsy Diagnostyczne Daf