Urządzenie służące do pełnej diagnostyki pojazdów oraz maszyn rolniczych FENDT to znaczne ułatwienie dla każdego użytkownika tej marki. W przeciwieństwie do uniwersalnych testerów (wielomarkowych) jest ono wyposażone w funkcje umożliwiające bardzo dokładne skanowanie oraz inne niedostępne nigdzie indziej zadania. Interfejs FENDT wykonuje diagnostykę na tym samym poziomie, co autoryzowane serwisy. Dzięki czemu zapewnia skuteczne i szybkie reagowanie w przypadku awarii.

Czytaj więcej

Funkcje interfejsu diagnostycznego FENDT

Tester sprawdza wszystkie żywotne elementy pojazdów, takie jak:

  • silnik oraz przekładnie,
  • moduły ramy,
  • zawieszenie,
  • deskę rozdzielczą,
  • układ kierowniczy,
  • tachograf,
  • systemy hamulcowe, uzdatniania spalin i klimatyzacji.

W zależności od rodzaju maszyny jest w stanie zdiagnozować przydatność specyficznych dla danego modelu części. Interfejsy diagnostyczne FENDT wyświetlają wartości pomiarowe (LiveData), identyfikują sterowniki oraz oceniają prawidłowe funkcjonowanie pojazdu. W ten sposób otrzymuje się wiele informacji na temat jego stanu technicznego.

Oprogramowanie FENDT odpowiada za testy elementów wykonawczych. Polega to na uruchamianiu komponentów w taki sposób, aby stwierdzić poprawność działania (tzw. diagnostyka aktywna). Później można wykonać kalibrację przy pomocy oprogramowania FENDT. Użytkownicy sprzętu mogą dowolnie zmieniać ustawienia, zapisywać i odczytywać konfiguracje oraz tworzyć historię przeglądów serwisowych. To zaledwie część podstawowych funkcji, jakie umożliwia profesjonalna diagnostyka FENDT.

Kompletny zestaw diagnostyczny

Sprzedawane przez nas urządzenie zostało zaktualizowane do najnowszej wersji. Producent cały czas wspiera rozwój interfejsów FENDT, dlatego istnieje możliwość aktualizacji online natychmiast po wypuszczeniu nowej wersji. Oprogramowanie jest kompatybilne z innymi aplikacjami marki AGCO Corporation.

Do poprawnego działania testera potrzebne są jeszcze specjalistyczne części (zwłaszcza adaptery i interfejsy CANUSB). Kompletny zestaw diagnostyczny FENDT dostępny jest na naszej stronie. Za jego pomocą można testować także wszystkie inne pojazdy AGCO, takie jak np. Massey Ferguson, Laverda, Challenger, Terragator, Valtra czy SpraCouper.

Zachęcamy do składania zamówień na zestawy diagnostyczne FENDT. Jeśli potrzebują Państwo więcej informacji na temat wysyłki, płatności czy możliwości udostępnianych przez nas produktów, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Interfejsy Diagnostyczne Fendt