Nasz asortyment obejmuje najwyższej jakości testery diagnostyczne do pojazdów ciężarowych Ford Cargo. Każdy oferowany przez nas interfejs diagnostyczny Ford to kompleksowe, w pełni profesjonalne i samodzielne urządzenie do skutecznego analizowania i rozwiązywania problemów samochodów tej marki. Program do diagnostyki Ford to kompaktowy sprzęt zbudowany na bazie wysokiej wydajności procesora. Oprogramowanie pozwala na przeprowadzenie całkowitej diagnostyki wraz z zaprogramowaniem elektronicznych urządzeń kontrolnych, jak również wykrycie i usunięcie błędów w ciężarówkach. Złącze diagnostyczne Ford znajdzie zastosowanie jako niezbędne wyposażenie każdego autoryzowanego dealera, warsztatu lub serwisu samochodowego. Nasze testery nabywane są przez prywatnych właścicieli pojazdów. 

Czytaj więcej

Nowoczesny program diagnostyczny do Forda ułatwia obsługę niemal wszystkich roczników i modułów sterujących, w jakie wyposażony jest konkretny pojazd. Pozwala na szczegółową analizę i wykrycie problemów m.in. systemu sterowania silnikiem i układem elektronicznym, wtrysku benzyny, diesla lub fabrycznego układu zasilania gazem, poduszek powietrznych, układów hamulcowych, skrzyni biegów, systemów komfortu, poduszek i kurtyn powietrznych, klimatyzacji, wspomagania układu kierowniczego, systemów bezpieczeństwa biernego i czynnego, deski rozdzielczej oraz wielu innych elementów i zaawansowanych układów, w jakie wyposażone są najnowsze modele samochodów ciężarowych.

Komputer diagnostyczny Ford przynosi szerokie możliwości diagnostyczne. Umożliwia odczytanie, a także skasowanie, wydrukowanie lub zapisanie kodów błędów usterek i ich opisów. Dzięki funkcji kalibracji pozwala na adaptację czujników i poszczególnych systemów na potrzeby pojazdów. Program diagnostyczny Ford zawiera także opcję identyfikacji sterowników oraz wyświetlania szczegółowych danych na ich temat, takich jak np. numery seryjne i kodowania, wersje oprogramowania itp. Pełna diagnostyka Ford wykonywana dzięki oferowanym testerom pozwala również na wyświetlanie bieżących wartości z elementów wykonawczych zarejestrowanych przez sterowniki oraz z czujników, a także odczytanie i zapis konfiguracji sterowników. Dzięki oprogramowaniu możliwe jest też wykonywanie bezpośrednich testów konkretnych części i modułów w pojeździe oraz kasowanie inspekcji i przeglądów serwisowych.

Tester diagnostyczny Ford jest wyposażony w kolorowy, czytelny wyświetlacz, trwałą i wytrzymałą obudowę oraz szybki procesor. Jest zasilany bezpośrednio ze złącza diagnostycznego pojazdu. Charakteryzuje się funkcjonalnością, wygodą użytkowania oraz łatwością obsługi. Wykonany jest z trwałych komponentów, w oparciu o innowacyjne rozwiązania technologiczne. W zestawie, poza samym urządzeniem testującym, znajdują się również dodatkowe akcesoria, np. kable USB i OBD2.

Każdy sprzedawany w naszym sklepie skaner diagnostyczny Ford jest nowym, fabrycznie zapakowanym urządzeniem, objętym kilkuletnią gwarancją producenta. Zapewniamy szybkie i bezpieczne dostarczenie towaru pod wskazany adres, a także fachowe doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego sprzętu.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Interfejsy Diagnostyczne Ford