Tester diagnostyczny do pojazdów Isuzu to wszechstronne urządzenie dedykowane tej japońskiej marce. Dzięki skupieniu wyłącznie na jednym producencie może on znacznie szybciej oraz bezbłędnie analizować parametry samochodu. W ten sposób interfejs diagnostyczny Isuzu staje się niezbędnym dla każdego kierowcy i warsztatu samochodowego narzędziem do rozwiązywania problemów z pojazdami.

Czytaj więcej

Nowoczesny Isuzu interfejs diagnostyczny

Znajdujący się w naszej ofercie skaner sprzedawany jest w zestawie, który zawiera niezbędne do poprawnego funkcjonowania sprzętu akcesoria. Należą do nich: kable USB i USB-Link 2, adaptery Deutsch 6-pinowe i 9-pinowe, adapter OBD2. Dzięki temu skaner diagnostyczny Isuzu może zaprezentować pełnię swoich możliwości.

Do podstawowych funkcji testera należy przeprowadzanie diagnostyki silnika, skrzyni biegów oraz zawieszenia. Umożliwia on ponadto otrzymanie informacji serwisowej, a także programowanie sterownika. Tester diagnostyczny Isuzu należy podłączyć do odpowiedniego gniazdka (do tego służą dołączane kable), aby móc przeprowadzić analizę pojazdu.

Program diagnostyczny Isuzu do rozwiązywania problemów

Skorzystanie ze skanera pozwoli wychwycić wszelkie uchybienia w funkcjonowaniu samochodu. Zdarza się, że niezauważalna gołym okiem usterka może doprowadzić do poważniejszych awarii. Interfejs Isuzu zapobiega takim sytuacjom. Przydaje się także w momencie pojawienia się problemów. Analiza działania komponentów pojazdu pozwoli poprawnie zidentyfikować miejsce wystąpienia awarii, co skraca czas na naprawę. W wielu przypadkach tester diagnostyczny poda informacje wystarczające do samodzielnego serwisu. Jeśli jednak będzie wymagana fachowa interwencja, to wskazanie mechanikowi źródła problemu zapewni zaoszczędzenie kosztów związanych z całościową diagnostyką samochodu.

Interfejs oraz programy są zaprojektowane w taki sposób, aby nie sprawiały trudności w obsłudze nawet niedoświadczonym kierowcom. To urządzenie stworzone do tego, aby pomagać dosłownie każdemu.

Uwagi dotyczące programu

Jeśli chodzi o markę Isuzu program diagnostyczny został zaprojektowany w taki sposób, aby obsługiwał modele produkowane w dekadzie 2007-2017. Natomiast konfiguracje silnika i pozostałych systemów są wspierane także dla nowych pojazdów.

Udostępniany przez nas komputer diagnostyczny Isuzu posiada prosty interfejs w języku angielskim. Ponadto nie można z jego pomocą obsługiwać ciężarówek z Ameryki Północnej. Aby skorzystać z niego w samochodach pochodzących z tego regionu, należy zaopatrzyć się w Isuzu Diagnostic Service System II. Nasz zestaw zawiera wyłącznie G-IDSS w wersji dla pozostałych regionów świata.

Na tester diagnostyczny Isuzu udzielamy 12-miesięcznej gwarancji. Z kolei czas wsparcia technicznego jest niezależny od gwarancji. Udzielamy pomocy przez cały okres życia produktu.

Więcej informacji na ten temat można otrzymać podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi przedstawiciele z przyjemnością odpowiedzą również na wszelkie inne pytania. Serdecznie zapraszamy.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Interfejsy Diagnostyczne Isuzu