Interfejsy Iveco to dobre rozwiązanie dla wszystkich posiadaczy samochodów tej włoskiej marki, którzy chcą monitorować na bieżąco parametry wydajności swoich pojazdów. Program diagnostyczny Iveco pozwala na zaawansowane operacje (testy, pomiary itd.), niemożliwe do wykonania przy użyciu bardziej uniwersalnych narzędzi. To właśnie główna zaleta dedykowanych interfejsów.

Czytaj więcej

W naszym asortymencie można znaleźć program do diagnostyki Iveco wraz z kilkoma przydatnymi akcesoriami. Zestawy dają użytkownikom znacznie więcej możliwości przy niższej cenie w przeliczeniu na każdy element kolekcji. Zakup zestawu jest bardziej opłacalny, niż nabycie każdego jego składnika osobno!

Niebywale prosta diagnostyka Iveco

Udostępniane przez nas interfejsy posiadają wszystko to, co jest potrzebne do przeprowadzenia godnej zaufania diagnostyki. Dzięki temu obsługa staje się bardzo przystępna także dla niedoświadczonych w tej dziedzinie kierowców. Komputer diagnostyczny Iveco nadaje się więc zarówno do nowoczesnych warsztatów samochodowych, jak i do użytku codziennego przez klientów indywidualnych. Szczególnej uwadze polecamy zestaw Iveco RED, przeznaczony do diagnostyki pojazdów ciężkich, takich jak chociażby ciągniki rolnicze. To jedyny tego typu, prosty w obsłudze sprzęt zaprojektowany z myślą o autach Iveco.

Programy do diagnostyki Iveco są kompatybilne z Iveco E.A.S.Y. Z jego pomocą można uzyskać szybki dostęp do narzędzi oraz funkcji diagnostycznych, pogrupowanych według zróżnicowanych potrzeb. Platforma E.A.S.Y posiada intuicyjny interfejs, który podpowiada użytkownikowi możliwe rozwiązania wykrytych na podstawie obserwacji problemów. To najprostszy sposób na dogłębną analizę kondycji samochodu oraz jego naprawy.

Zawartość zestawów

Wyposażenie kolekcji różni się w zależności od wybranego modelu. Do stałych elementów należą:

  • tester diagnostyczny Iveco,
  • kabel USB (krótki),
  • kabel 30-pin,
  • kabel OBD2.

Model Iveco RED posiada także kable 38-pin oraz 19-pin. Istnieje możliwość poszerzenia zestawów o kolejne urządzenia, programy, a nawet części zamienne. Za dopłatą złącze diagnostyczne Iveco może zostać wyposażone w AN Kalkulator czy kompatybilny laptop w korzystnej cenie. Aby zaopatrzyć się w taki poszerzony zestaw wystarczy zaznaczyć dostępne opcje, które wliczą się do kosztu całej kolekcji.

Zastosowania komputera diagnostycznego Iveco

Urządzenie przydaje się zwłaszcza do diagnostyki stanu silnika, ale znajduje swoje zastosowania także do każdego innego komponentu znajdującego się w samochodzie, takiego jak układ kierowniczy, system hamulcowy, tachograf itd. Pozwala na precyzyjną kalibrację wszelkich elektronicznych elementów pojazdu.

Długoletnie wsparcie techniczne

Zakup programu diagnostycznego Iveco w naszym sklepie wiąże się z otrzymaniem 12-miesięcznej gwarancji oraz nielimitowanego czasowo wsparcia technicznego. Pomagamy w instalacji programów i uruchomieniu urządzeń, a także przy rozwiązywaniu niespodziewanych problemów. Więcej informacji na ten temat można otrzymać podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszymi przedstawicielami.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Interfejsy Diagnostyczne Iveco