Kompleksowa diagnostyka MAN

Dysponujemy profesjonalnymi testerami diagnostycznymi MAN, zarówno w wersji standardowej, jak i rozszerzonej. Niewielkie rozmiary tych urządzeń oraz możliwość podłączenia do laptopa, pozwalają na wygodną, mobilną pracę w dowolnym miejscu. Dedykowana diagnostyka MAN skierowana jest głównie do warsztatów oraz autoryzowanych stacji obsługi, które wymagają narzędzi o najwyższej jakości, zapewniających precyzję pomiarów.

Czytaj więcej

Duża możliwość konfiguracji sprawia, że interfejs diagnostyczny MAN oferuje szeroki zakres funkcjonalności w zależności od diagnozowanej maszyny. Za jego pomocą można badać pojazdy ciężarowe, autobusy oraz innego rodzaju maszyny wyprodukowane przez markę MAN. Dołączone oprogramowanie zawiera polską wersję językową.

Dla Twojej wygody oferujemy również możliwość zakupu laptopa kompatybilnego z interfejsem, specjalistycznego kalkulatora oraz oprogramowania MAN Developer Tool w najnowszej wersji. Wszystkie sprzedawane urządzenia objęte są gwarancją. W zestawie znajdują się również komplet kabli i instrukcja obsługi.

Komputer diagnostyczny MAN dla profesjonalistów

Interfejs umożliwia przeprowadzenie bardzo szczegółowej, kompleksowej diagnostyki wybranych komponentów. Użytkownik może testować poszczególne funkcje, włączać i wyłączać elementy, wykonywać kalibrację, odczytywać, zapisywać oraz kasować pojawiające się kody błędów. Wszystkie uzyskane dane łatwo zachować w pliku do późniejszej analizy bądź wydrukować.

Komputer diagnostyczny MAN pozwala sprawdzić działanie układu kierowniczego, systemu hamulcowego, tachografu, retardera, centralnego komputera, poduszek powietrznych, klimatyzacji i wielu innych elementów w zależności od badanego pojazdu. Programowanie parametrów oraz monitorowanie pracy na żywo dają niezrównane możliwości, które nie są dostępne w tak szerokim zakresie, jeśli korzysta się z urządzeń uniwersalnych, przeznaczonych do obsługiwania pojazdów i maszyn wszystkich marek.

Konfigurację sterowników można bez problemu zapisać i skopiować, co przydaje się w przypadku ich naprawy bądź zamiany na nowe. Kolejną niezbędną funkcją jest kasowanie przeglądów. Dostępny w sprzedaży program diagnostyczny MAN jest kompatybilny z systemem Windows. Oferujemy możliwość aktualizacji oprogramowania do najnowszej wersji.

Więcej informacji na temat interfejsu uzyskasz pod podanym na stronie numerem telefonu lub kontaktując się z nami mailowo. Zapewniamy fachowe wsparcie techniczne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i złożenia zamówienia.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Interfejsy Diagnostyczne Man