Pojawienie się kodów błędu w pamięci sterownika, obniżenie wydajności pracy silnika, nieprawidłowe spalanie – to jedynie kilka przykładów problemów, z jakimi kierowcy mogą się spotkać w swoich samochodach. Niewłaściwe funkcjonowanie auta łatwo rozwiązuje się przy pomocy specjalistycznego urządzenia. W naszym asortymencie można znaleźć program diagnostyczny do Mercedesa, dedykowany tej właśnie marce pojazdów. Zachęcamy do zapoznania się z jego możliwościami.

Czytaj więcej

Kompletny skaner diagnostyczny Mercedes

Zestawy diagnostyczne zawierają ważne urządzenia oraz szereg akcesoriów niezbędnych do zlokalizowania usterek. Do każdego kompletu dołączany jest skaner właściwy, czyli SD Connect 4, zaktualizowany do najnowszego oprogramowania głowicy firmware. Oprócz tego w cenie mieści się 5 rodzajów kabli (38-pin, 14-pin, 9-pin, sieciowy oraz OBD2), a także program do diagnostyki Mercedes SCN ONLINE XENTRY SERVER, umożliwiający programowanie modułów.

Zawartość zestawu może się różnić w zależności od produktu. Asortyment jest ciągle poszerzany o kolejne propozycje, dlatego zachęcamy do zaglądania na stronę w przyszłości.

Mercedes interfejs diagnostyczny z nowymi możliwościami

Za dopłatą można uzupełnić zestaw o kolejne przydatne akcesoria. W ten sposób interfejs diagnostyczny Mercedes zyskuje na wszechstronności. Oferujemy zakup laptopa Panasonic CF-53 w korzystnej cenie, na którym można uruchomić wszystkie programy do diagnozowania samochodu, w tym chociażby dostępny u nas FDOK 2014-2018. To przystępny w obsłudze kalkulator do przeliczania haseł w DAS oraz generujący kody potrzebne do sterowania ADBLUE, redukcji katalitycznej SCR i wielu innych.

Na poszerzenie możliwości pozwoli także dodatkowy moduł EOL V-MAX SPEEDLIMITER i jedna sesja kodowania w SCN ONLINE. Wystarczy zaznaczyć interesujące akcesoria, aby znalazły się w zestawie.

Program do diagnostyki Mercedesa to pomocne narzędzie zwłaszcza w zakresie odczytu i kasowania błędów OBD2 oraz CHECK ENGINE, ale sprawdza się doskonale także w przypadku pomiarów mocy silnika, parametrów przyspieszenia itp. Korzystanie z tego urządzenia pozwoli monitorować żywotność każdego elementu auta.

Komputer diagnostyczny Mercedes dla wielu pojazdów

Nasze urządzenia wspierają oprogramowanie pochodzące od Mercedes-Benz (XDOS, EPC, VIS-ASRA) oraz Vediamo 5.01.01. Oznacza to, że złącze diagnostyczne Mercedes obsługuje wszystkie samochody tej marki wyprodukowane po 2000 roku. Wliczają się w to zarówno auta osobowe, jak i vany, ciężarówki, unimogi, busy, a nawet nowoczesne samochody sportowe.

Uniwersalne zastosowanie naszego sprzętu jest możliwe także dzięki uproszczonej obsłudze. Program serwisowy Mercedes może być użytkowany w trybie offline i online. Posiada również wsparcie dla wielu języków oprócz polskiego (m.in. czeskiego, rosyjskiego, angielskiego czy chińskiego). Obsługa odbywa się za pośrednictwem Wi-Fi w przypadku programowania online. Program do diagnostyki Mercedesa OBD2 umożliwia ponadto połączenie ze smartfonami. W tym celu wystarczy zainstalować odpowiednią aplikację.

Długi okres gwarancyjny i pełne wsparcie techniczne

W kwestii takiej jak diagnostyka Mercedes wymaga wysokiej jakości sprzętu. Nasze urządzenia spełniają ten warunek. Niemniej jednak udzielamy na nie aż 12-miesięcznej gwarancji na wypadek pojawienia się awarii lub innych incydentów związanych z użytkowaniem interfejsów.

Warto podkreślić, że zakup naszych produktów wiąże się także z innymi korzyściami. Tester diagnostyczny Mercedes jest przez nas wspierany przez cały okres jego życia. Nawet wygaśnięcie gwarancji nie kończy naszej chęci pomocy. Wszelkie problemy z instalacją lub aktualizacją czy problemy z doborem właściwego oprogramowania mogą zostać rozwiązane dzięki kontaktowi z naszym działem technicznym. Wiadomości odbieramy nawet na Skype czy WhatsApp.

Mercedes program diagnostyczny w atrakcyjnej cenie

Jako profesjonalna firma stawiamy na przystępność oraz mistrzowski poziom wykonania urządzeń. Polegamy na sprawdzonej technologii. W związku z tym znajdujące się w asortymencie produkty tworzone są wyłącznie z wysokogatunkowych materiałów, które gwarantują długoletnią eksploatację.

Interfejs Mercedes ze wszystkimi udogodnieniami można kupić u nas w wyjątkowej cenie. W ten sposób mogą sobie na niego pozwolić nie tylko warsztaty samochodowe, ale również chętni klienci indywidualni. Posiadany na własność program diagnostyczny Mercedes da szansę na przeprowadzanie bieżącej kontroli pojazdu, a w konsekwencji na reagowanie w porę na wszelkie uchybienia od normy.

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli posiadasz samochód marki Mercedes diagnostyka z pomocą naszego interfejsu umożliwi szybkie zlokalizowanie nieprawidłowości w funkcjonowaniu pojazdu, a także ułatwi jego naprawę. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszymi przedstawicielami. Odpowiedzą na każde pytanie i udzielą szczegółowych informacji dotyczących instalacji programu diagnostycznego, dostawy czy kompatybilności urządzenia. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Interfejsy Diagnostyczne Mercedes