Oferujemy na sprzedaż profesjonalne, fabryczne interfejsy do analizy pojazdów oraz silników Scania. Dostępne testery służą do skutecznego diagnozowania i rozwiązywania problemów samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych (np. serie R, P, G, T, K, N), autobusów oraz silników okrętowych i przemysłowych tej marki. Pozwalają na kompleksowe i szczegółowe sprawdzenie wszystkich systemów, dzięki czemu możliwe jest wykonanie diagnostyki na poziomie autoryzowanego serwisu. Interfejs diagnostyczny Scania oferuje szereg zaawansowanych funkcji, które nie są dostępne w uniwersalnych testerach wielomarkowych.

Czytaj więcej

Do podstawowych zadań programu diagnostycznego Scania zalicza się przede wszystkim funkcję diagnozy, pozwalającą na odczytanie pamięci usterek zapisanych w sterownikach pojazdów z równoczesną możliwością skasowania, zapisania i wydrukowania kodów błędów wraz z ich pełnymi opisami. Komputer diagnostyczny Scania pozwala również na identyfikację sterowników i wyświetlenie precyzyjnych danych na ich temat (np. wersji oprogramowania, numerów kodowań, producenta i seryjnych itp.). Oprogramowanie wskazuje także na wartości pomiarowe, czyli tzw. LiveData – wyświetlenie bieżących parametrów z czujników i elementów wykonawczych zarejestrowanych przez sterowniki.

Program diagnostyczny Scania posiada też opcję kalibracji, czyli skutecznej adaptacji czujników i innych elementów (np. systemów wspomagających, pedałów przyspieszeń itp.) na potrzeby pojazdu. Pozwala na wykonywanie bezpośrednich testów elementów wykonawczych, m.in. aktywacji elektrozaworów czy uruchomienia modulatorów ABS, a także na różnego rodzaju rekonfiguracje ustawień w pojazdach, takich jak wyłączanie ograniczników mocy i prędkości, aktywacja ukrytych funkcji, wyłączenie opcji uzdatniania spalin i innych. Pełna diagnostyka Scania wykonana dzięki interfejsom daje też możliwość odczytywania i zapisywania konfiguracji sterowników, jak również kasowania przeglądów i inspekcji serwisowych (np. kontrolek oleju, serwisu, przebiegu itp.).

Wszystkie wymienione wyżej funkcje umożliwiają pełną diagnostykę różnych elementów i części pojazdów, w tym przede wszystkim silnika, systemów hamulcowych, retardera, centralnego komputera, tachografu, skrzyni przekładniowych, aktywnego zawieszenia, systemu klimatyzacji i ogrzewania, urządzeń antywłamaniowych, układu kierowniczego, uzdatniania spalin czy deski rozdzielczej. Każdy tester diagnostyczny Scania jest fabrycznie nowy, nieużywany i objęty kilkuletnią gwarancją producenta. Zapewniamy szybką i bezpieczną dostawę pod wskazany adres.

Widok Siatka Lista

Produkty 3

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Zestaw diagnostyczny SCANIA VCI3

  Zestaw diagnostyczny SCANIA VCI3

  Zawartość zestawu:

  • 1 x Adapter Scania VCI3
  • Scania Multi 2017 (części zamienne)
  4 500,00 zł
 2. SCANIA Vci2 SDP3 Interfejs diagnostyczny + pomoc

  SCANIA Vci2 SDP3 Interfejs diagnostyczny + pomoc

  Zawartość zestawu:

  • 1 x Adapter Scania VCI2 najnowsza aktualizacja
  • SDP3 najnowsza aktualizacja
  • Scania Multi 2019 (części zamienne)
  • Pomoc TeamViewer.com
  2 999,00 zł
 3. Zestaw diagnostyczny SCANIA VCI1 -2004

  Zestaw diagnostyczny SCANIA VCI1 -2004

  Zestaw zawiera:


  • Interfejs komunikacyjny (VCI-1)
  • Scania BNS 1.11 (Diagnostyka dla busów serii 4) 
  • Scania SD2 2.36 (Diagnostyka)
  • Scania SP2 2.34 (Programowanie)
  • Scania Multi 2017 (części zamienne)

  5 500,00 zł

Interfejsy Diagnostyczne Scania

Potrzebujesz pomocy?
napisz: sklep@interdiag.pl
Lub skorzystaj z formularza

Wypełnij formularz