Oferujemy profesjonalne interfejsy do diagnostyki pojazdów marki Volvo. Tester diagnostyczny Volvo to najwyższej jakości narzędzie serwisowe, przeznaczone do kompleksowej analizy samochodów ciężarowych, autobusów, ciągników siodłowych oraz pojazdów budowlanych, takich jak: koparki, układarki, ładowarki kołowe, wywrotki przegubowe i inne.

Czytaj więcej

Komputer diagnostyczny Volvo pozwala na szczegółowe zdiagnozowanie, testowanie, kalibrację, programowanie pojazdów, maszyn i silników. Umożliwia odczytanie w sterownikach pojazdów pamięci usterek wraz z ich szczegółowymi opisami, a także ich skasowanie, zapisanie albo wydrukowanie. Wyświetla również aktualne pomiary (tzw. LiveData) z czujników oraz elementów wykonawczych, które zarejestrowały sterowniki. Identyfikuje i wyświetla szczegółowe dane na temat sterowników, np. wersję oprogramowania, kod seryjny, producenta itp. Skaner diagnostyczny Volvo jest ponadto wyposażony w funkcję kalibrowania, umożliwiającą adaptację czujników i innych elementów na potrzeby maszyny. Diagnostyka Volvo zawiera też opcję odczytu i zapisu konfiguracji sterowników, wykonywania testów elementów wykonawczych (np. uruchomienia modulatorów ABS), kasowania przeglądów i inspekcji serwisowych (m.in. kontrolek oleju, przebiegu i serwisu) oraz rekonfiguracji ustawień (m.in. aktywacji ukrytych funkcji, wyłączenia ograniczników prędkości i mocy czy też opcji uzdatniania spalin).

Program diagnostyczny Volvo pozwala na precyzyjną diagnostykę oraz wykrywanie problemów i błędów w systemie sterowania układem elektronicznym i silnikiem, układzie hamulcowym, poduszek powietrznych i klimatyzacji, skrzyni biegów, wspomaganiu układu kierownicy, na desce rozdzielczej, we wtrysku diesla, benzyny i fabrycznym układzie zasilania gazem oraz innych elementach i układach w pojazdach. Po zakupieniu specjalnego dodatku DevTool, możliwe jest wykonywanie zaawansowanych opcji serwisowych, takich jak np. zmiana minimalnych i maksymalnych wartości parametrów sterowników, numeru nadwozia czy limitu prędkości, a także wyłączanie i włączanie immobilizera, programowanie wtryskiwaczy i inne funkcje.

Każdy dostępny w naszym asortymencie program do diagnostyki Volvo został opracowany po to, aby maksymalnie usprawnić i ułatwić pracę diagnostów i mechaników. Tester sprawdzi się znakomicie w warsztatach i u dealerów samochodowych. Sprzęt tego rodzaju jest również chętnie kupowany przez prywatnych właścicieli pojazdów. Jest prosty i wygodny w użytkowaniu. Zawiera czytelny, kolorowy i intuicyjny w obsłudze wyświetlacz, szybki procesor oraz wytrzymałą i stabilną obudowę. Urządzenie jest wykonane z solidnych materiałów i komponentów, gwarantujących funkcjonalność użytkowania na wiele lat. Interfejs diagnostyczny Volvo jest zasilany bezpośrednio z diagnostycznego złącza w samochodzie lub maszynie. Każdy produkt jest nowy, nieużywany i objęty kilkuletnią gwarancją. Nasz sklep zapewnia szybką realizację zamówień, a także profesjonalną pomoc w zakresie zakupu testera, który najlepiej odpowie Twoim potrzebom i wymaganiom.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Interfejsy Diagnostyczne Volvo