Oferujemy profesjonalne interfejsy do diagnostyki pojazdów marki Volvo. Tester diagnostyczny Volvo to najwyższej jakości narzędzie serwisowe, przeznaczone do kompleksowej analizy samochodów ciężarowych, autobusów, ciągników siodłowych oraz pojazdów budowlanych, takich jak: koparki, układarki, ładowarki kołowe, wywrotki przegubowe i inne.

Czytaj więcej

Komputer diagnostyczny Volvo pozwala na szczegółowe zdiagnozowanie, testowanie, kalibrację, programowanie pojazdów, maszyn i silników. Umożliwia odczytanie w sterownikach pojazdów pamięci usterek wraz z ich szczegółowymi opisami, a także ich skasowanie, zapisanie albo wydrukowanie. Wyświetla również aktualne pomiary (tzw. LiveData) z czujników oraz elementów wykonawczych, które zarejestrowały sterowniki. Identyfikuje i wyświetla szczegółowe dane na temat sterowników, np. wersję oprogramowania, kod seryjny, producenta itp. Skaner diagnostyczny Volvo jest ponadto wyposażony w funkcję kalibrowania, umożliwiającą adaptację czujników i innych elementów na potrzeby maszyny. Diagnostyka Volvo zawiera też opcję odczytu i zapisu konfiguracji sterowników, wykonywania testów elementów wykonawczych (np. uruchomienia modulatorów ABS), kasowania przeglądów i inspekcji serwisowych (m.in. kontrolek oleju, przebiegu i serwisu) oraz rekonfiguracji ustawień (m.in. aktywacji ukrytych funkcji, wyłączenia ograniczników prędkości i mocy czy też opcji uzdatniania spalin).

Program diagnostyczny Volvo pozwala na precyzyjną diagnostykę oraz wykrywanie problemów i błędów w systemie sterowania układem elektronicznym i silnikiem, układzie hamulcowym, poduszek powietrznych i klimatyzacji, skrzyni biegów, wspomaganiu układu kierownicy, na desce rozdzielczej, we wtrysku diesla, benzyny i fabrycznym układzie zasilania gazem oraz innych elementach i układach w pojazdach. Po zakupieniu specjalnego dodatku DevTool, możliwe jest wykonywanie zaawansowanych opcji serwisowych, takich jak np. zmiana minimalnych i maksymalnych wartości parametrów sterowników, numeru nadwozia czy limitu prędkości, a także wyłączanie i włączanie immobilizera, programowanie wtryskiwaczy i inne funkcje.

Każdy dostępny w naszym asortymencie program do diagnostyki Volvo został opracowany po to, aby maksymalnie usprawnić i ułatwić pracę diagnostów i mechaników. Tester sprawdzi się znakomicie w warsztatach i u dealerów samochodowych. Sprzęt tego rodzaju jest również chętnie kupowany przez prywatnych właścicieli pojazdów. Jest prosty i wygodny w użytkowaniu. Zawiera czytelny, kolorowy i intuicyjny w obsłudze wyświetlacz, szybki procesor oraz wytrzymałą i stabilną obudowę. Urządzenie jest wykonane z solidnych materiałów i komponentów, gwarantujących funkcjonalność użytkowania na wiele lat. Interfejs diagnostyczny Volvo jest zasilany bezpośrednio z diagnostycznego złącza w samochodzie lub maszynie. Każdy produkt jest nowy, nieużywany i objęty kilkuletnią gwarancją. Nasz sklep zapewnia szybką realizację zamówień, a także profesjonalną pomoc w zakresie zakupu testera, który najlepiej odpowie Twoim potrzebom i wymaganiom.

Widok Siatka Lista

1 elementu

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Interfejs Diagnostyczny VOLVO FH Vocom II 88894000 Tech Tool 2.8.xx EURO 6.2

  Interfejs Diagnostyczny VOLVO FH Vocom II 88894000 Tech Tool 2.8.xx EURO 6.2

  Zawartość zestawu:

  • Vocom II interfejs diagnostyczny 
  • Kabel OBD2 (88890253)
  • 8-pin kabel (88890306)
  • Kabel USB (88890305)
  • Laptop Lenovo t420 poleasingowy
  • Premium Tech Tool najnowsza aktualizacja
  11 999,00 zł

Interfejsy Diagnostyczne Volvo

Potrzebujesz pomocy?
napisz: sklep@interdiag.pl
Lub skorzystaj z formularza

Wypełnij formularz