SCANIA Vci2 SDP3 Interfejs diagnostyczny + pomoc

Indeks
SCANIA Vci2 SDP3 Interfejs diagnostyczny + pomoc

Zawartość zestawu:

  • 1 x Adapter Scania VCI2 najnowsza aktualizacja
  • SDP3 najnowsza aktualizacja
  • Scania Multi 2019 (części zamienne)
  • Pomoc TeamViewer.com
2 999,00 zł
Cena:
+
-

Zawartość zestawu:

  • 1 x Adapter Scania VCI2 najnowsza aktualizacja
  • SDP3 najnowsza aktualizacja
  • Scania Multi 2019 (części zamienne)
  • Pomoc TeamViewer.com

Kompatybilne oprogramowanie:

• Scania SDP3 (Diagnostyka i Programowanie) 

Vehicle Communication Interface (VCI) jest interfejsem stosowanym do komunikacji pomiędzy pojazdem lub silnikiem oraz komputerem z oprogramowaniem SDP3.

Scania Diagnostics & Programmer 3 (SDP3) komunikuje się z pojazdami Scania i silnikami przemysłowymi i morskimi firmy Scania. Program został opracowany w celu obsługi systemu elektrycznego z komunikacją CAN. Program służy do rozwiązywania problemów, dostosowywania parametrów, kalibracji, konwersji wpływających na system elektryczny i aktualizacji oprogramowania w jednostkach sterujących.

Bodywork Interface Configuration Tool (BICT) jest oprogramowniem do konfiguracji funkcji BIC (Bodywork Interface Configuration). To narzędzie ułatwia podłączenie nadwozia i podwozia, wykorzystując funkcje zawarte w układzie elektrycznym pojazdu. Programowanie logiczne odbywa się w projekcie BIC, który z kolei może zawierać kilka schematów logicznych, aby programowanie logiczne było czytelniejsze. Projekt BIC może zostać zapisany i ponownie użyty do innego pojazdu. BICT może być używany zarówno podczas podłączenia jak i bez podłączenia do pojazdu. Bez połączenia z pojazdem możliwe jest tworzenie nowych projektów zawierających diagramy logiki i symulowanie diagramów logicznych. Projekt BIC może być zapisany i później używany do zapisu programu BIC do jednostki sterującej. SDP3.

Narzędzie serwisowe Scania BNS II (BST) to oprogramowanie komputerowe do diagnozowania, rozwiązywania problemów i przeprogramowywania układu elektrycznego BNS II, używanego w autobusach Scania Omni City / Link lub Citywide.

Klucz USB zawiera 3 poziomy dostępu:

Najwyższy poziom używany w samochodach Scania R, P, G, T, K, N (autobusy, ciężarówki) po roku 2004

Poziom Przemysłowy i Poziom Morski - używany w silnikach przemysłowych i morskich.

Poziom wewnętrzny - dla deweloperów stosowany w Scania R, P, G, T, K, N (autobusy, ciężarówki) produkowanych po 2004 roku.

Nowoczesne rozwiązanie

Oferowany interfejs Scania VCI 2 SDP3 Original to urządzenie serwisowe dedykowane do pojazdów oraz silników marki Scania, dzięki któremu można przeprowadzać kompleksową diagnostykę systemów wykonanych na przestrzeni ostatnich 14 lat. Jego funkcjonalność zmienia się w zależności od testowanego komponentu.

Czytaj dalej

Za pomocą interfejsu bez problemu wykonamy badania na poziomie autoryzowanego serwisu. Dedykowane do konkretnej marki urządzenie posiada znaczną przewagę nad produktami uniwersalnymi, przeznaczonymi do wielu typów pojazdów.

Oprogramowanie w najnowszej wersji wspiera wiele języków, w tym polski i angielski. Do urządzenia można dokupić dodatkowe komponenty zwiększające jego możliwości. Pracuje ono w zgodzie z obowiązującymi normami i posiada wszystkie niezbędne certyfikaty, takie jak: FCC, CE czy RoHS. Zasilane jest napięciem 24 V i waży zaledwie 0,9 kg.

Szeroki zakres zastosowań

Interfejs Scania VCI 2 SDP3 Original pozwala na odczytywanie kodów błędów zapisanych w sterownikach pojazdów oraz ich kasowanie, drukowanie, a także zapisywanie w plikach do przyszłej analizy. Dzięki funkcji Live Data można na bieżąco odczytywać wartości z testowanych czujników. Z urządzeniem łatwo wykonać wszelkiego typu programowania, kodowania bądź regulacje ustawień.

Diagnostyka aktywna, czyli włączanie wybranych komponentów, umożliwia wykonanie dokładnej oceny stanu pojazdu. Za pomocą interfejsu łatwo przeprowadzić takie zabiegi jak: sprawdzenie temperatury pobieranego powietrza, wykonanie długo- i krótkoterminowej korekty czasu wtrysku, zdiagnozowanie stanu układu hamulcowego, paliwowego czy kierowniczego oraz wykonanie diagnozy czujników. Zestaw objęty jest gwarancją producenta.

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z zestawem Scania VCI 2, jego funkcjonalnością oraz możliwościami rozbudowy i dokupienia dedykowanego laptopa zachęcamy do kontaktu z biurem obsługi klienta telefonicznie lub poprzez formularz. Udzielimy dokładnych informacji oraz pomożemy w konfiguracji urządzenia.

 

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:SCANIA Vci2 SDP3 Interfejs diagnostyczny + pomoc