Zestaw diagnostyczny SCANIA VCI3

Indeks
Zestaw diagnostyczny SCANIA VCI3

Zawartość zestawu:

  • 1 x Adapter Scania VCI3
  • Scania Multi 2017 (części zamienne)
4 500,00 zł
Cena:
+
-

Zawartość zestawu:

  • 1 x Adapter Scania VCI3
  • Scania Multi 2017 (części zamienne)

Kompatybilne oprogramowanie:

• Scania SDP3 (Diagnostyka i Programowanie) 2.32.0 [1709]
• Scania BNS II Service Tool 1.10

Vehicle Communication Interface (VCI) jest interfejsem stosowanym do komunikacji pomiędzy pojazdem lub silnikiem oraz komputerem z oprogramowaniem SDP3.

VCI3 może być podłączony do komputera za pośrednictwem kabla USB lub połączenia bezprzewodowego. Bezprzewodowe połączenie między komputerem a VCI3 może odbywać się na różne sposoby w zależności od aplikacji i możliwości oferowanych przez sieć bezprzewodową. Komputer i adapter VCI3 mogą być połączone zarówno w trybie ad-hoc jak i komunikować się za pośrednictwem istniejącej infrastruktury bezprzewodowej.

Scania Diagnostics & Programmer 3 (SDP3) komunikuje się z pojazdami Scania i silnikami przemysłowymi i morskimi firmy Scania. Program został opracowany w celu obsługi systemu elektrycznego z komunikacją CAN. Program służy do rozwiązywania problemów, dostosowywania parametrów, kalibracji, konwersji wpływających na system elektryczny i aktualizacji oprogramowania w jednostkach sterujących.

Bodywork Interface Configuration Tool (BICT) jest oprogramowniem do konfiguracji funkcji BIC (Bodywork Interface Configuration). To narzędzie ułatwia podłączenie nadwozia i podwozia, wykorzystując funkcje zawarte w układzie elektrycznym pojazdu. Programowanie logiczne odbywa się w projekcie BIC, który z kolei może zawierać kilka schematów logicznych, aby programowanie logiczne było czytelniejsze. Projekt BIC może zostać zapisany i ponownie użyty do innego pojazdu. BICT może być używany zarówno podczas podłączenia jak i bez podłączenia do pojazdu. Bez połączenia z pojazdem możliwe jest tworzenie nowych projektów zawierających diagramy logiki i symulowanie diagramów logicznych. Projekt BIC może być zapisany i później używany do zapisu programu BIC do jednostki sterującej. SDP3.

Narzędzie serwisowe Scania BNS II (BST) to oprogramowanie komputerowe do diagnozowania, rozwiązywania problemów i przeprogramowywania układu elektrycznego BNS II, używanego w autobusach Scania Omni City / Link lub Citywide.

Klucz USB zawiera 3 poziomy dostępu:

Najwyższy poziom używany w samochodach Scania R, P, G, T, K, N (autobusy, ciężarówki) po roku 2004

Poziom Przemysłowy i Poziom Morski - używany w silnikach przemysłowych i morskich.

Poziom wewnętrzny - dla deweloperów stosowany w Scania R, P, G, T, K, N (autobusy, ciężarówki) produkowanych po 2004 roku.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Zestaw diagnostyczny SCANIA VCI3